Moje nejoblíbenější koně

22. 04. 2009 | † 30. 06. 2009 | kód autora: 8TS

Když se mě zeptáš jaký je nejkrásnější pohled na svět...já ti řeknu že ze sedla!

Ano nejhezčí je svět když sedím v sedle mích nejmilovanějších koníků:Koníků z OS Modrá Podkova z Prosenické Lhoty a to koníků:Nejkrásnější Lokýnky,která ale už mezi námi není,Femčí,Hokyho,Saninky,Hanči,Edíka a pak ještě Matýska a Jimmyho na nich sem ale ještě nejela.A dvou krásných kobylek mojí kamí Monči a to Hajdinky a Žanetky.

Lokna:Lokýnka to byl úprvně první koníček na kterém jsem absolvovala první vyjížďku a pak ještě spousta dalších za ten ani ne rok jsem si Lokýnku zamilovala,ale osud mi nepřál a mi dvě se musely rozloučit...Srdce nejkrásnější kobylky co jsem kdy znala dotlouklo v jejích nedožitých devatenácti let a mě zbyly jen strašně krásné vzpmínky.

Hajdinka:Hajdinka to je už starší paní je jí něco málo přes dvacet let ,ale nikdo by jí to nehádal je stále plná energie a stále nás trpělivě vozí na svém hřbetě a já doufám že to bude ještě aspoň pár let.S Hajdinkou jsem se naučila skákat a tak dneska skáčem překážky kolem půl metru víc už Hajdinka skákat nesmí jenže i ona skáče strašně ráda,takže má  vždycky nad překážkou velkou rezervu.

Feminka:Je skvělá kobylka která asi nejspíš nahradí Lokýnku,ale jen v ježdění.Je to máma nezbedy Jimmyho a skvělá hiporehabilitáční kobyla.

Hokýsek:Hokys to je koníček několika tváří,ale jezdí se na něm suprově teda pkkaď má dobrou náladu.Hoky je nejoblíbenější koník mojí kámošky.

Žaneta:Kobylka Italského Haflinga mláda a rozverná klisna moji kámošky Monči.

Jimmýnek:Po Lokýnce můj nejoblíbenější koníček z OS Modrá Podkova je to teprve dvouletý hřebeček a dává to jasně najevo:-)Je to strašnej mazel a rád je ve středu dění.

Saninka:Pro mě je Saninka paní kobyla už podle jejího vzhledu v kohoutku má něco kolem metru sedmdessát takže je docela vysoká.Je to sestra Hokyho a skvěla hiporehabilitační klisna.

Edí...

....Edíček je takovej malej/velkej koník teda totiž pony-velšan.I když má v kohoutku jen asi 130cm je to hrdej koník a ví jak jezdce dopálit a vyzkoušet.

Haninka:Je nejstarší kobylka v OS m odrá podkova kvůli jejím zadním nohoum se na ní jezdí jen občas.

Mates:Matýsek je mohutnej koník plemene ČT Matýsek neptaří OS Modrá Podkov je tam jen ustájenej,ale přesto je to náš mláček.

Fotecka003(1)Hajdinka(foceno mobilem,takže nic moc)

Fotecka019Žanetka

 j7UQ_4TJiv

Miláček Lokýnka

j7UQ_4TJnL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Edíček

Fotecka011Fotecka017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mates                                                                                                 Jimmyj7UQ_4TJo2j7UQ_4TJpn       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanča                                                                                                        Femča

j7UQ_4TJp6

Hanča         Hoky

j7UQ_4TJog


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.